Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem młodych, kreatywnych ludzi , realizujemy wizje naszych klientów z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu nasze projekty są nowoczesne, funkcjononalne ,cechujące się wysoką jakością wykonania.Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie . Nasi klienci mogą liczyć na nasze pełne wsparcie i doradztwo w zakresie wyboru materiałów i rozwiązań które pomogą zaspokoić wizję nawet najbardziej wymagającego klienta.

 


 

Korzystamy z najnowszego oprogramowania

Do projektowania oraz aranżacji wnętrz wykorzystujemy najnowsze oprogramownie, dzięki temu jesteśmy w stanie na każdym etapie projektu zmienić poszczególne elementy zabudowy  bądź mebla  wedle sugestii klienta. 

Opieramy się na nowoczesnych technologiach

Korzystając z materiałów najlepszych firm, produkujemy nowoczesne, a zarazem funkcjonalne meble służace przez długie lata.

Do wyrobu mebli używamy wyłącznie materiałów  najwyższej jakości, które posiadają atesty i cechują się dużą odpornością na działanie: wody, tłuszczów, wysokiej temperatury oraz środków chemii gospodarczej. 

Naszą pracę zaczynamy od

W trakcie spotkania dokonujemy obmiar pomieszczenia, z klientem ustalamy szczegóły tworząc  jednocześnie projekt kuchni, garderoby  czy innej zabudowy, po zaakceptowaniu projektu tworzymy wizualizacje 3D biorąc pod uwagę aranżacje pomieszczenia, na tym etapie wraz z klientem dokonujemy ostatecznych korekt i przystępujemy do realizacji  projektu dostarczając oraz montując  meble u klienta.

 


 

Dzięki ścisłej współpracy

Współpracując z  przedstawicielami  producentów płyt i  akcesoriów meblowych  jesteśmy na bierząco z trendami oraz  nowościami na rynku.
 

 
 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone / Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności